قوانین و مقررات سایت

خیّر گرامی، موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات سایت می‌باشد و استفاده از آن به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد.

قوانین عمومی:

بند 1 - این وب سایت متعلق به مؤسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) می باشد .

 

بند 2 - با مراجعه به سایت می توانید :

 

·         * به جمع خیرین این مؤسسه بپیوندید.

 

·         * از آخرین اخبار، رویدادهای خیریه مطلع شوید.

 

·         * گزارشات مالی خیریه مطلع گردید .

 

·         * کمک های خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

·         * عضو کمک ماهانه آنلاین خیریه شوید .

·         * فرم حامی پر نمایید و ایتام را تحت حمایت خود قرار دهید .

·         * سفارشات خود را در زمینه تاج گل و استند تسلیت ثبت نمایید.

·         * سفارشات نذورات قربانی و عقیقه خود را ثبت نمایید .

·         و ...

 

بند 3 - کلیه اصول و رویه‌های موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص)  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و مطابق اساسنامه غیرانتفاعی ، غیرسیاسی ، غیرتجاری و عام المنفعه می باشد و مدیران آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب سایت قرار ندهند.

 

بند 4 - موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) با این یقین که تمامی افراد با هدف خیر و کمک به ایتام  و نیازمندان را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می کند در صورتیکه قصد تبادل لینک با انجمن و یا تبلیغ برای موسسه در سایت خود را دارید ، این کار را با اطلاع و کسب موافقت موسسه انجام دهید. هرگونه استفاده از نام , لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی موسسه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می باشد.

 

بند 5 - در صورتی که در قوانین مندرج موسسه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

\

استفاده از سایت:

بند 1 - موسسه در هیچ صورت اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد مگر در صورت درخواست رسمی از سوی مراجع قضایی و با کسب مجوز از سوی آن نهاد.

 

بند 2 - کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌ نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

 

بند 3 - از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی ، موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) به عنوان فروشنده و خیر پرداخت کننده وجه اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می شوند ولی خیریه اشرف الانبیاء (ص) یک سازمان مردم نهاد ، عام المنفعه و غیر تجاری می باشد.

 

بند 4 - کاربران هنگام واریز آنلاین ملزم می باشند اطلاعات لازم را در پایگاه درج کنند.

 

بند 5 - کاربران باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند آن را بازیابی نمایند در صورت ناموفق بودن با پشیبان سایت تماس حاصل نمایند.

بند 6 - اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب ، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب‌ سایت موسسه در این روند مسئولیتی ندارد ؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهیم کرد.