غیر فعال سازی پیش نمایش

در ادامه روند ساخت 140  واحد مسکن ایتام روستایی استان هرمزگان پروژه سایه رضوان ، رضا شمیرانی ، رئیس  هیئت امنای خیریه اشرف الانبیاء (ص) در مورخه 6 ام و 7 ام مردادماه 98 از روند ساخت و پیشرفت واحدهای مسکونی بازدید به عمل آوردند و مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال به عنوان آخرین تعهد خیریه اشرف الانبیاء (ص) در پروژه مذکور پرداخت گردید.

این خانه ها که با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و صندوق امداد ولایت در شهرستانهای رودان ، بندزرک ، میناب ، توکهور ، جاسک ، سیریک ،حاجی آباد و بندرعباسِ استان هرمزگان در حال ساخت می باشند تا کنون  85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ان شاء الله تا پایان تابستان 1398 تمامی خانه ها به عزیزان تحویل خواهد شد  .

در این پروژه 140 خانه ایتام و محرومین روستایی ، تعداد 525 نفر از خدمات مسکن و زیارت خیریه  اشرف الانبیاء (ص) بهره مند می گردند که تعداد ایتام تحت تکفل آنها 255 یتیم می باشد و بیش از 250 نفر این عزیزان به زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) نائل گشته اند .

قابل ذکر است از ابتدای ساخت خانه ها ، در مجموع مبلغ پانزده میلیارد ریال جهت  ساخت خانه ها و تشرف زیارت این عزیزان توسط نیکوکاران خیریه اشرف الانبیاء (ص) پرداخت شده است.

خداوند به همه بانیان خیر به پاس این احسان ، پاداش نیکو عنایت فرماید . ان شاء الله ...

ارسال شده 4 سال پیش


نظرات
    هنوز نظری ثبت نشده است.

نظر دهید
براي ثبت نظر وارد سايت شويد